Seznam chovných fen v ČR najdete zde.
Seznam chovných psů v ČR najdete zde.

Chovní psi (samci) plemene Moskevský strážní pes na Slovensku:

Jméno:Název CHS:Datum narození:Datum uchovnění:
BAREY IZ DREVNIH MIFOV 12.2.2017 27.1.2021
CONNOR Z TATRANSKÉHO DVORA11.8.20172019
ARGO LEX TALIONIS 12.2.201814.9.2019
BAUYRZHAN VANELISS DREAM 13.10.201714.9.2019
BRIAN BERSERK Z KOTEŠOVEJ7.9.20171.5.2019
CÉZAR Z TATRANSKÉHO DVORA11.8.20171.5.2019
APOLLON GREAT BIG BEAR7.12.201622.9.2018
ZEUS GREAT BIG BEAR10.12.201615.8.2018
ALJOŠA VANELISS DREAM21.9.201614.4.2018
DORAN VARJAG Z BUKOVÉ18.9.201528.3.2018
ENKI VARJAG Z BUKOVÉ3.3.201610.10.2017
ADYUTANT EGO PREVOSHODITELSTVA 15.5.20158.1.2017
BAŠKIR Z HARTLOVY SKÁLY 17.12.201212.1.2016
BORIS BOZSOKI HARCI 22.3.201326.11.2014

Kontakt:

Klub ruských a asijských ovčáckých psů, z.s.
Na Láně 2002
688 01 Uherský Brod

FB stránky KRaAOP:

FB stránky klubu

Fotky na Rajčeti: